O firmie

Firma NTS powstała w 2003 roku. Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży i serwisie wyposażenia warsztatów lakierniczych i blacharskich. Jesteśmy wyłącznym importerem kabin lakierniczych firmy USI Italia na terenie Polski.

W ofercie posiadamy m.in. kabiny lakiernicze do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych oraz stanowiska przygotowawcze i boksy lakiernicze, ramy blacharskie, zgrzewarki do blach karoseryjnych, kompresory i instalacje sprężonego powietrza, instalacje centralnego odsysania pyłów szlifierskich, destylarki do rozpuszczalników, myjki do pistoletów lakierniczych, systemy suszenia lakierów oraz narzędzia elektryczne i pneumatyczne dla lakierników i blacharzy samochodowych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również pełen asortyment materiałów eksploatacyjnych tj. filtry do kabin, materiały ścierne, maskujące i szereg drobnych produktów jak np. sitka i kubki do lakieru.

Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oferowanych urządzeń. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną grupę fachowców z różnych dziedzin, dzięki czemu możemy Państwu zaoferować usługi na najwyższym poziomie.